Управління

Комунальний заклад "Неповна середня загальноосвітня школа-інтернат м. Орджонікідзе Дніпропетровської області" є загальноосвітньою школою інтернатного типу, що забезпечує реалізацію права на загальну середню освіту дітей, які потребують: соціальної допомоги (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних сімей та сімей, що потрапили в скрутне матеріальне становище);  корекції фізичного та (або) розумового розвитку та реабілітації дітей зі складними дефектами розвитку.

Основні завдання навчального закладу

Забезпечення реалізації права громадян на базову середню освіту.
Формування у школярів бажання і уміння вчитися, виховання потреби і здатності до навчання упродовж усього життя, вироблення умінь практичного і творчого застосування здобутих знань.
Різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб.
Здійснення комплексної корекції та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами, набуття ним побутових та соціальних навичок, розвиток здібностей.
Виховання школяра як громадянина України, національно свідомої, вільної, демократичної, життєво і соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення у різноманітних життєвих ситуаціях.
Становлення в учнів цілісного наукового світогляду, загальнонаукової, загальнокультурної, технологічної, комунікативної і соціальної компетентностей на основі засвоєння системи знань про природу, людину, суспільство, культуру, виробництво, оволодіння засобами пізнавальної і практичної діяльності.
Виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян, як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження й зміцнення фізичного та психічного здоров'я вихованців.
Виховання в учнів любові до праці, забезпечення умов для їх життєвого і професійного самовизначення, формування готовності до свідомого вибору і оволодіння майбутньою професією.
Виховання школяра як людини моральної, відповідальної, людини культури з розвиненим естетичним і етичним ставленням до навколишнього світу і самої себе.