Комунальний заклад "Неповна середня загальноосвітня школа-інтернат м. Орджонікідзе Дніпропетровської області"

14 груд. 2011

Колектив "Країни Барвінкової" запрошує всіх бажаючих на традиційний захід до св. Миколая 19 грудня о 15.30

24 лист. 2011

Конкурс агітбригад на тему «Молодь обирає здоров’я»

24 листопада у шкільній актові залі, у рамках місячника превентивного виховання «За здоровий спосіб життя» пройшов конкурс агітбригад «Молодь обирає здоров’я».
6 лист. 2011

Цікавий вихідний

05.11.2011 року в м. Дніпропетровську в залі засідань університету МВС відбувся обласний захід «З турботою в серці» під патронатом ОГУМВС України, обласного релігійного товариства «Християнське життя» для дітей з соціально незахищених сімей, дітей позбавлених батьківського піклування та тих, які стоять на обліку в кримінальній міліції, службі у справах дітей.
4 лист. 2011

Осінь чарівниця

4 листопада 2011 року в БДТЮ заграли різними кольорами вбрання учасниць конкурсної програми «Міс Осінь». На цьому конкурсі зібралися дівчата з усіх шкіл нашого міста, щоб позмагатися за звання «Міс Осінь 2011».
13 вер. 2011

І знову фестиваль

Вже шостий рік поспіль креатив-клуб «Бартоломео» м. Дніпропетровська гостинно приймає вихованців шкіл-інтернатів та сиротинців всієї Дніпропетровської області, збирає їх разом на щорічному благодійному фестивалі «Мама + Я».